Jak doładować licznik przedpłatowy Tauron?

Jeżeli posiadasz licznik przedpłatowy Tauron to wiesz, że jedną z wygodniejszych form na jego doładowanie jest skorzystanie z aplikacji lub strony internetowej oferującej doładowania prądu przez internet. Licznik przedpłatowy pozwala na bieżąco śledzić wydatki na energię elektryczną, ale to Ty musisz pilnować, w którym momencie konieczne jest doładowanie energii Tauron.

Jeżeli na czas nie uzupełnisz zakupionych jednostek, to może zaskoczyć Cię brak prądu. Na szczęście na naszej stronie doładujesz licznik o dowolnej porze dnia i nocy i dzięki kilku prostym krokom szybko uzupełnisz stan licznika Tauron. Sprawdź, jak doładować z licznik przedpłatowy Tauron na naszej stronie.

Intuicyjne i bezpieczne doładowania energii elektrycznej

Jak odczytać stan licznika prądu Tauron?

Korzystając z licznika przedpłatowego kupujesz określoną ilość energii w systemie pre-paid. Płacąc z góry nie musisz martwić się o wysokość rachunku czy powstanie zadłużenia na koncie. Aby jednak uniknąć sytuacji, w której dojdzie do braku energii, musisz na bieżąco kontrolować odczyt licznika.

Jak odczytywać licznik prądu Tauron? Dostępnych jest kilka form odczytu. Osoby korzystające z energii od firmy Tauron stan licznika mogą poznać poprzez SMS, platformę eLicznik oraz bezpośrednio z informacji wyświetlanych na urządzeniu. Jest to ważna informacja, ponieważ to od niej zależy, kiedy trzeba zrobić doładowanie prądu Tauron.

Licznik energii elektrycznej Tauron oprócz komunikatu o pozostałej do wykorzystania energii może też wyświetlać komunikat alarmowy o zbliżającym się momencie jej wyczerpania. Wykorzysta do tego średniodobowe zużycie energii, a alarm zostanie wyświetlony na trzy dni przed wyczerpaniem zakupionych kWh.  

Oszczędzaj do 25% miesięcznie

Jak przebiega doładowanie prądu przez internet Tauron?

Kiedy już wiesz, jak odczytać licznik prądu Tauron, czas na jego doładowanie. Dzięki możliwościom, jakie stwarza internet, doładowanie licznika przedpłatowego Tauron jest bardzo proste. Możesz je wykonać w dowolnym momencie dnia i tygodnia. W jaki sposób zrobić doładowanie licznika przedpłatowego przez internet Tauron?

N

Wystarczy zalogować się na naszej stronie. W głównym oknie serwisu wybierz opcję „Doładuj licznik”, a następnie podaj swój numer otrzymany od dostawcy energii oraz kwotę, za którą chcesz dokonać zakupu prądu.

N

Po zakupie otrzymujesz mailowo lub w postaci kodu SMS 20-cyfrowy numer, który wpisujesz do licznika przedpłatowego. W ten sposób doładowanie licznika Tauron zrobisz szybko i bezpiecznie.

N

Nasz serwis zapewnia najbezpieczniejszy sposób na zakup energii online. Dzięki technologii SSL. Twoje płatności zawsze znajdują się pod ochroną. Zabezpieczenia dotyczą zarówno transmisji danych jak i autoryzacji oraz identyfikacji użytkownika. Z nami doładowanie licznika przedpłatowego przez internet Tauron jest proste i bezpieczne.

Co warto wiedzieć o firmie Tauron?

Grupa Tauron to kluczowy podmiot w systemie bezpieczeństwa energetycznego Polski. Ponad 5 mln Polaków obsługiwanych jest przez firmę Tauron. Doładowanie licznika online jest bardzo dużym ułatwieniem dla osób korzystających z rozliczania prądu w systemie pre-paid.

Doładuj licznik przedpłatowy TAURON