Jak doładować licznik przedpłatowy PGE?

PGE to firma, która jest jedną z największych na rynku dostawców energii elektrycznej. Nic więc dziwnego, że oferuje swoim klientom licznik przedpłatowy PGE. Ten sposób rozliczania energii stale zyskuje na popularności. Wraz z licznikiem przedpłatowym kupujesz wybraną przez siebie ilość prądu. Płacisz więc za energię z góry, dzięki czemu masz większy wpływ na koszt zużywanego prądu i lepiej kontrolujesz wydatki na energię elektryczną. PGE licznik przedpłatowy jest więc dobrym rozwiązaniem przy rosnących cenach energii i galopującej inflacji.

Oszczędzaj do 25% miesięcznie

Korzystaj z mobilności, jaką daje doładowanie prądu przez internet

Jeżeli posiadasz licznik przedpłatowy, to doładowanie przez internet PGE jest najszybszym sposobem na uzupełnienie zapasu energii do wykorzystania. Nie musisz przebywać w miejscu, w którym zainstalowane jest urządzenie od PGE. Doładowanie prądu przez internet wykonasz na całym świecie. Możesz korzystać ze swobody, jaką daje Ci PGE, bo doładowanie licznika przedpłatowego nie stawia przed Tobą żadnych ograniczeń ani co do czasu transakcji, ani co do jej miejsca.

Intuicyjne i bezpieczne doładowania

Doładuj licznik przedpłatowy PGE w kilku prostych krokach

Doładowanie licznika przedpłatowego PGE, to odciążenie budetu domowego, intuicyjność operacji, gwarancja bezpieczeństwa i kontrola na rachunkami za energie elektryczną.

N

Najwygodniejszym sposobem na doładowanie licznika przedpłatowego PGE jest skorzystanie z doładowania przez internet. Jest to metoda dostępna dla każdej osoby, która posiada dostęp do internetu. Nie musisz też martwić się godzinami otwarcia biura obsługi klienta – doładowanie prądu przez internet PGE jest dostępne przez całą dobę, a czas wykonania operacji nie przekracza zwykle 5 minut.

N

Doładowanie licznika PGE należy zacząć od kliknięcia przycisku „Doładuj licznik”. W ten sposób wyświetlisz formularz na doładowanie energii PGE przez internet. W kolejnym kroku podaj numer karty klienta. Jest to numer, który otrzymałeś od swojego dostawcy energii, i który pozwoli na lokalizację Twojego punktu poboru energii. Po wpisaniu swojego numeru klienta przychodzi czas na podanie kwoty, za jaką chcesz wykonać doładowanie prądu PGE przez internet. Ilość kupowanych kWh zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich potrzeb.

N

Po opłaceniu transakcji otrzymasz kod na doładowanie licznika przedpłatowego PGE. Aby korzystać z zakupionego prądu, musisz wpisać go do swojego licznika, wykorzystując klawiaturę numeryczną. Kiedy zakończysz całą operację zakupu prądu przez internet od PGE, stan licznika zostanie zaktualizowany, a Ty będziesz miał do wykorzystania nową pulę kWh.

Rachunki za energie pod kontrolą

Jak odczytać licznik prądu PGE?

Liczniki przedpłatowe PGE zostały tak zaprojektowane, by w każdym momencie można było uzyskać informacje o zużytej już ilości energii oraz o ilośc kWh pozostałych do wykorzystania. Jeżeli ilość prądu pozostałego do wykorzystania spadnie poniżej trzykrotności dziennego zużycia, to znak, że czas na doładowanie prądu PGE.

Co warto wiedzieć o firmie PGE?

PGE Polska Grupa energetyczna S.A. to jedna z największych na polskim rynku firm zajmująca się obrotem energią elektryczną. Kontrolowana jest przez Skarb Państwa i notowana jest na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie. Liczniki przedpłatowe PGE są jedną z wielu ofert firmy skierowaną do indywidualnych odbiorców energii elektrycznej.

Doładuj licznik przedpłatowy PGE