Jak doładować licznik przedpłatowy Enea?

Klienci Enea korzystający z licznika przedpłatowego mogą szybko i bezpiecznie wykonać doładowanie licznika przedpłatowego Enea na naszej stronie. Jest to wygodna forma dokonywania płatności za energię elektryczną. Dzięki systemowi pre-paid wydatki za prąd są pod kontrolą, ponieważ wykorzystujesz tylko tyle energii, za ile zapłaciłeś.

Licznik przedpłatowy Enea pomoże obniżyć koszty energii nawet o 25%. Dzięki licznikowi zawsze wiesz, ile zapłacisz za prąd i nie musisz obawiać się powstania zadłużenia na koncie. Ta forma rozliczania kosztów energii elektrycznej motywuje do ekonomicznego korzystania z urządzeń elektrycznych dostępnych w gospodarstwie domowym i kupowania tych, których klasa energetyczna zapewnia najmniejsze zużycie energii.

Oszczędzaj do 25% miesięcznie

Doładuj licznik ENEA w 3 prostych krokach

Na naszej stronie liczniki przedpłatowe Enea doładujesz w przeciągu kilku minut. Szybkość doładowania prądu przez internet przyda Ci się szczególnie wtedy, gdy przegapisz moment, w którym stan licznika przedpłatowego Enea spadnie do poziomu stwarzającego ryzyko braku prądu.

Intuicyjne i bezpieczne doładowania

Doładuj licznik przedpłatowy ENEA przez Internet

Doładowanie prądu Enea przez internet to szybki sposób na zapewnienie sobie ciągłości dostaw energii elektrycznej.

N

Na stronie głównej naszego serwisu wybierz przycisk „Doładuj licznik”. Zostaniesz przeniesiony do strony, gdzie nastąpi doładowanie licznika Enea.

Następnie zostaniesz poproszony o podanie numeru swojej karty klienta identyfikującej licznik w sieci dostawcy.

N

W kolejnym kroku określisz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na doładowanie licznika Enea. Możesz zakupić energię potrzebną na kilka dni, na kilka tygodni lub na kilka miesięcy. Dzięki regularnemu śledzeniu zużycia prądu powinieneś móc łatwo określić swoje średniodobowe zużycie energii elektrycznej. Pozwoli to na szybkie wyliczenie potrzebnej ilości energii na wybrany przez Ciebie czas.

N

Dzięki bezpiecznym płatnościom internetowym szybko i bezproblemowo zapłacisz za określoną ilość kWh.

Gdy otrzymamy Twoją płatność, wyślemy do Ciebie kod doładowania, który należy wprowadzić do licznika. Kod możesz otrzymać mailowo lub smsem na podany numer telefonu.

Rachunki za energie pod kontrolą

Dlaczego warto zainwestować w Enea licznik przedpłatowy?

System płatności za prąd w postaci licznika przedpłatowego to opcja dla tych, którzy chcą uniknąć niespodziewanie wysokich rachunków za energię elektryczną. Płacąc za prąd z góry, nie masz możliwości wygenerowania zadłużenia na koncie, ponieważ licznik pozwoli wykorzystać tylko taką ilość prądu, jaka została zakupiona.

Co warto wiedzieć o firmie Enea?

Firma Enea zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą prądu na terenie Polski. Wytwarza rocznie 26,4 Twh, z czego 2,4 Twh pochodzi ze źródeł odnawialnych. Korzystanie z licznika przedpłatowego Enea pozwala obniżyć ilość zużywanego prądu, a tym samym koszty energii elektrycznej. Licznik przedpłatowy bez problemu doładujesz na naszej stronie w kilku prostych krokach.

Doładuj licznik przedpłatowy ENEA