Jak doładować licznik przedpłatowy INNOGY?

Licznik prądu na kartę Innogy (obecnie E-ON) to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala dokonać płatności za energię elektryczną przed jej wykorzystaniem. System prepaid do tej pory wykorzystywany był głównie w telefonii komórkowej. Liczniki przedpłatowe Innogy umożliwiają w podobny sposób na korzystanie z energii elektrycznej. Takie rozwiązanie skutecznie rozwiązuje problem zadłużenia, które może powstać na koncie, gdy ceny energii elektrycznej niebezpiecznie szybują w górę, a płacisz za prąd dopiero po jego wykorzystaniu. Nie mając na bieżąco danych o ilości wykorzystanych kWh, łatwo jest stracić kontrolę nad ich zużyciem.

Właśnie dlatego proponowany przez Innogy licznik przedpłatowy daje szansę na ograniczenie wydatków na energię elektryczną. Metoda jego działania polega na tym, że najpierw dokonujesz płatności za określoną ilość energii, a dopiero potem możesz z niej korzystać aż do wyczerpania zakupionej puli kWh. Gdy kończy się zakupiona pula energii należy wykonać doładowanie licznika Innogy.

Oszczędzaj do 25% miesięcznie

Jakie korzyści daje doładowanie licznika przedpłatowego Innogy przez internet?

Płatności online ułatwiają korzystanie z wielu usług. Doładowując prąd Innogy przez internet zyskujesz na czasie, bo cała operacja trwa tylko kilka minut. Dbasz także o swoje bezpieczeństwo, bo nasz serwis posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia potrzebne do wykonywania bezpiecznych płatności.

Licznik prądu na kartę Innogy pozwala ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu i mieć wydatki na prąd pod stałą kontrolą.

Intuicyjne i bezpieczne doładowania

Doładuj licznik przedpłatowy INNOGY w kilku prostych krokach

Doładowanie licznika przedpłatowego Innogy, to odciążenie budetu domowego, intuicyjność operacji, gwarancja bezpieczeństwa i kontrola na rachunkami za energie elektryczną.

N

Doładowanie licznika przedpłatowego Innogy najprościej zrobić na naszej stronie internetowej. Zakup energii zajmuje tylko 5 minut i jest bezpieczną formą na doładowanie prądu Innogy. Strona posiada certyfikat SSL szyfrujący przesyłane dane oraz szereg zabezpieczeń związanych z logowaniem użytkownika. Aby wykonać doładowanie licznika Innogy będzie Ci potrzebny indywidualny numer karty przypisany do twojego punktu poboru energii.

N

Otrzymałeś go od swojego dostawcy prądu. Jeżeli już masz potrzebne informacje, to na stronie głównej skorzystaj z przycisku „Doładuj licznik”, wpisz numer karty i podaj, za jaką kwotę chcesz kupić prąd Innogy. Skorzystaj z bezpiecznych płatności i opłać transakcję. Na adres e-mail lub na numer telefonu komórkowego otrzymasz kod doładowania licznika. Ostatnim krokiem jest wpisanie otrzymanego kodu na klawiaturze licznika prądu na kartę Innogy.

N

Możesz doładować licznik przedpłatowy Innogy w dowolnym momencie. Wystarczy Ci dostęp do internetu, by energia Innogy była na wyciągniecie ręki. Zakupu możesz dokonać o dowolnej porze dnia lub nocy. Serwis działa 24h/dobę, więc nawet jeżeli zdarzy Ci się, że przegapisz moment doładowania, szybko możesz naprawić niedopatrzenie.

 

Co warto wiedzieć o firmie INNOGY?

Innogy dostarcza energię elektryczną do ponad 1 mln klientów indywidualnych i biznesowych. Działa przede wszystkim na terenie Warszawy, a w swoich działaniach stawia na nowoczesne technologie, takie jak liczniki przedpłatowe Innogy.

Doładuj licznik przedpłatowy INNOGY