Jak doładować licznik przedpłatowy Energa?

Energa to polska firma, która zajmuje się zarówno wytwarzaniem, dystrybucją jak i sprzedażą energii elektrycznej. Obsługuje 17% rynku, a część klientów korzysta licznika przedpłatowego i doładowania prądu online.

Doładowanie licznika przedpłatowego Energa pozwala utrzymać kontrolę nad wydatkami ponoszonymi na energię elektryczną. Płacąc za prąd przed jego wykorzystaniem, zwracasz większą uwagę na to, w jaki sposób wykorzystujesz prąd. Energa liczniki przedpłatowe pozwala zaoszczędzić nawet do 25% dotychczasowych opłat za energię.

Intuicyjne i bezpieczne doładowania energii elektrycznej

Energa oferuje doładowanie licznika przedpłatowego przez internet

Jeżeli posiadasz licznik przedpłatowy Energa, doładowanie prądu online jest bardzo proste. Możesz skorzystać z naszej strony, by zabezpieczyć swoje potrzeby energetyczne. Kupujesz tyle kWh, ile potrzebujesz, a dzięki specjalnemu kodowi, który wpisujesz do licznika Energa, doładowanie energii następuje w ciągu kilku chwil.

System przedpłatowy jest ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza w czasach stale rosnącej inflacji. Energa doładowanie prepaid to sposób na utrzymanie domowego budżetu w zaplanowanych ramach. Doładowując prąd przez internet masz pewność, że nie zapłacisz więcej, niż zaplanowałeś. W chwili wyczerpania zakupionych kWh musisz ponownie dokonać doładowania prądu Energa. Doładowanie licznika możesz wykonać w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Wystarczy, że posiadasz dostęp do internetu, a doładowania dokonasz w ciągu kilku minut.

Oszczędzaj do 25% miesięcznie

Doładuj licznik ENERGA w kilku prostych krokach

Energa doładowanie licznika online najlepiej wykonać zanim skończą się wcześniej wpłacone środki. Aby doładowanie Energa zasiliło pulę dostępnych dla Ciebie do wykorzystania kWh, przejdź proces doładowania licznika na stronie internetowej lub w aplikacji.

Po wykonaniu poniższych kroków Twoje doładowanie Energa zostanie przypisane do Twojego licznika i będziesz mógł wykorzystać zakupioną energię. Jak widzisz, posiadając licznik przedpłatowy Energa doładowania przez internet przebiegają szybko i sprawnie.

Krok 1

Kliknij przycisk „Doładuj licznik”. Następnie podaj numer indywidualnej karty Klienta przypisanej do Twojego licznika.

Krok 2

Wpisz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na zakup energii elektrycznej. O powodzeniu transkacji zostaniesz powiadomiony przez emial lub SMS.

Krok 3

Otrzymany, 20 – cyfrowy kod doładowujący wpisz na liczniku przedpłatowym ENERGA i korzystaj z wykupionych kWh.

Wykorzystaj doładowanie ENERGA

Obniż zużycie energii elektrycznej w swoim domu

Energa doładowanie online to rozwiązanie dla osób, które chcą zapanować nad swoimi wydatkami i zmniejszyć zużycie prądu. Konieczność bieżącego sprawdzania ilości energii, która pozostała do wykorzystania, zwiększa świadomość energetyczną i prowadzi do wyrobienia w sobie nawyków ekonomicznego korzystania ze sprzętów zasilanych prądem.

Co warto wiedzieć o firmie ENERGA?

Energa to polska grupa kapitałowa, która dostarcza prąd do około 2,7 mln odbiorców, a jej głównym udziałowcem jest PKN Orlen S.A.

W ofercie Energa licznik przedpłatowy zyskuje na popularności, a oferowane na naszej stronie przez Energa doładowanie licznika online ułatwia korzystanie z prądu w ofercie prepaid.

Doładuj licznik przedpłatowy ENERGA